Pasování na čtenáře v divadle Alfa

Letošní pasování prvňáčků na čtenáře bylo speciální. Proběhlo totiž v prostorách divadla Alfa v Plzni.

Pro všechny žáky naší školy paní učitelky připravili zájezd do divadla Alfa v Plzni na loutkové představení Cirkus zlodějů. Představení se nám velmi líbilo.

Po představení byl připraven král, Ondřej Vácha a jeho princezna, Magdaléna Bláhová, aby pasovali naše prvňáčky na čtenáře. Ondra a Magda nebyli vybrání náhodou. Jsou to naši nejlepší čtenáři, kteří se před několika týdny účastnili okresního kola čtenářské soutěže. Pasování si prvňáčci moc užili. Na památku dostali pamětní list.

Tímto jim přejeme mnoho přečtených knih.

Pasování na čtenáře