Jako každoročně žáci základní a mateřské školy přispěli krátkým hudebním vystoupením k zahájení krásného adventního času. Letos děti vyrobily pro návštěvníky spoustu vánočních dekorací, přání a ozdob, které za symbolickou cenu prodávaly. Zastupitelé připravili pro přítomné občerstvení a výtěžek věnovali dětem. Celkem děti získaly 4.353,- Kč na dárky pod stromeček. Všem Vám moc děkujeme a přejeme klidné prožití konce roku 2017. Děti ZŠ a MŠ s pedagogickým sborem.

Rozsvícení vánočního stromu v Záchlumí