Jako každoročně žáci základní a mateřské školy přispěli krátkým hudebním vystoupením k zahájení krásného adventního času. Letos děti vyrobily pro návštěvníky spoustu vánočních dekorací, přání a ozdob, které za symbolickou cenu prodávaly. Zastupitelé připravili pro přítomné občerstvení a výtěžek věnovali dětem. Celkem děti získaly 4.353,- Kč na dárky pod stromeček. Všem Vám moc děkujeme a přejeme klidné prožití konce roku 2017. Děti ZŠ a MŠ s pedagogickým sborem.

Rozsvícení vánočního stromu v Záchlumí

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close