Ve čtvrtek 14.3.2019 proběhlo předávání vysvědčení našim šikovným předškolákům. Na poslední setká záchlumských školáků a předškolních dětí z MŠ, byli pozvání rodiče, paní starostka a paní novinářka z Tachovského deníku. Tato akce proběhla v rámci tříměsíčního projektu “ŠKOLA NANEČISTO” . Tento projekt měl předškoláky připravit na zápisy do 1. tříd, které se budou do 1. dubna 2019 konat na všech školách. Vstup do známého, přívětivého a klidného prostředí záchlumské ZŠ bude pro naše budoucí prvňáčky příjemnější, než vstup do cizího prostředí jiné školy.

Škola nanečisto závěrem.