Dnes byl významný den, kdy čerti vylézají z pekla na zem. I k nám byla jedna taková návštěva objednaná.

Všichni školáci přišli do školy, jako andělé. Škola se tak rázem proměnila na andělskou. Tím začala příprava na pekelnou návštěvu. Rychle jsme si ještě opakovali připravené básničky. Druhou hodinu už nám ťukali pekelníci na okno. To nás hodně vylekalo a objevila se i nějaká slzička.

Mikuláš přišel s andělem, čerti dorazili pro jistotu dva. Dokonce přinesli pekelné listiny. Anděl potom přečetl všechny naše hříchy. Tak čerti si chtěli pár hříšníků odnést. Ale Mikuláš byl hodný, řekli jsme mu básničku a on nám nechal nadílku. Prvňáčci od Mikuláše dostali i svůj Slabikář.

Školáci si rozbalili balíčky a za odměnu se dívali na pohádku Anděl páně 2.

Pekelná návštěva samozřejmě navštívila i školku. Děti ve školce byly velmi statečné. Nejdříve společně recitovaly básničku a ještě zpívaly písničku. Také čerti přinesli listinu, která byla velmi dlouhá. Byla plná hříchů, které se za rok ve školce nastřádaly. Děti slíbily, že se polepší. Každý ještě řekl básničku nebo zazpíval písničku, aby jim Mikuláš s andělem dali balíček.

Moc jsme si dnešní den užili. Hříšníci mají zase rok, aby se polepšili. Tak příští rok uvidíme.

Za nadílku děkujeme štědrému zřizovateli.


Andělská škola a návštěva z pekla

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close