Bílá borovicová postel Vipack Margrit: Nádherný kousek pro Vaši ložnici!

Jednolůžková postel Vipack Margrit zaujme svým moderním a čistým designem. Postel je vyrobená z borovicového dřeva, které se pyšní certifikací FSC. Znamená to tedy, že použité dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.

Větší část postele je lakována bílou barvou a sloupky v přírodní barvě dodávají celkovému vzhledu šmrnc. A pokud máte v interiéru nedostatek úložného prostoru, můžete dokoupit prostornou zásuvku a využít tak volné místo pod postelí.

Vzhled postele

Postel Vipack Margrit vypadá velmi moderně a svěže. Bílá barva na většině postele jí dodává lehkost a vzdušnost. Tento design se hodí do pokojů, které potřebují dodat na světlosti nebo vypadají poměrně tmavě. Barva sloupků je přírodní, takže nebudou působit příliš konzervativně.

Pokud si zakoupíte tuto bílou borovicovou postel, budete mít nejen velmi vkusný nábytek v ložnici, ale také kvalitní výrobek, který je přírodě šetrný.

Vlastnosti postele Vipack Margrit

  • certifikace FSC
  • bílá barva
  • přírodní části
  • moderní design
  • jednolůžková postel
  • možnost dokoupení zásuvky
  • postel je dodávána včetně roštu

Postel Vipack Margrit je vyrobena z kvalitního materiálu a je velmi stabilní. Samozřejmě, jako každá postel, potřebujete i kvalitní matraci, abyste si mohli užít spokojený a zdravý spánek. Matrace nepatří do balení, takže si ji musíte vybrat sami.

Zásuvka k posteli

Jak jsme již zmínili, k posteli si můžete dokoupit zásuvku na úložné účely. Zásuvka je vyrobena z borovicového dřeva a má bílou barvu, takže se hodí dokonale ke posteli Vipack Margrit.

Zásuvka má velmi prostorný úložný prostor, takže si tam můžete uložit například oblečení, ložní prádlo, polštáře či deky. Můžete si tak ušetřit místo v jiných částech pokoje a zároveň mít vše zase kvalitně uspořádáno. Navíc vypadá zásuvka velmi stylově a vkusně.

Závěr

Bílá borovicová postel Vipack Margrit je velmi kvalitní nábytek pro Vaši ložnici. Její moderní design ladí s různými styly interiérů a zároveň přináší do místnosti lehkost a světlost. Je vyrobena z borovicového dřeva a má certifikaci FSC, takže je šetrná k přírodě. Ke posteli si můžete dokoupit zásuvku pro větší úložný prostor. Postel Vipack Margrit je dodávána včetně roštu. Matrace není součástí balení.

Bílá borovicová postel Vipack Margrit

Pokud hledáte kvalitní a stylovou postel do svého pokoje, určitě zvažte postel Vipack Margrit. Je to investice, která se Vám určitě vyplatí.