Designová stojací lampa ZUIVER GROW L – neobyčejná kreativita v moderním provedení


Design s velkým D. To je to pravé jméno pro stojací lampu ZUIVER GROW L! Absolutní unikát v osvětlení. Krásný moderní vzhled lampy s květinovým vzorem na motivy REM ateliéru dodá vašemu interiéru jedinečnost.

ZUIVER GROW L - stojací lampa

Kovový rám s motivem tmavého dubového dřeva a akrylové sklo zajistí světlu stabilitu. Příjemným doplňkem je i tlačítko, díky kterému můžete libovolně tlumit osvětlení této lampy.

Unikátní nápad dizajnéra

Stojací lampa ZUIVER GROW L není jen další kus nábytek, jde o nápaditý kousek, který vám dokáže navodit v bytě tu správnou atmosféru. Design lze charakterizovat jako neobyčejnou kreativitu v moderním provedení. Umělecká díla, která si lze stanovit do interiéru, nesmějí být jen k dokreslení atmosféry.

ZUIVER GROW L – stojací lampa o velikosti 46x46x142 cm, tmavě hnědá, nádherná květinová výzdoba vypadá jako ručně malováno štětcem na bílou, avšak je to pouze tisk v kvalitě fotorealismu.

Světelné paprsky, které se dají regulovat

Lampu můžete snadno uzpůsobit svým potřebám. Můžete nastavit intenzitu světla, a to snadným stiskem tlačítka na stojanu. Regulujete tak světelné paprsky, které vydává lampa ZUIVER GROW L.

Detail stojací lampy ZUIVER GROW L

Přiřaďte k ZUIVER GROW L svá oblíbená místa v bytě a osvětlete tak atmosféru například při pohledání televize, při čtení knih nebo se do této osvětlení hlouběji zamyslete při plánování svých projektů v práci.

Tip na údržbu této lampy

Při koupi ZUIVER GROW L dbejte na správný způsob údržby. Dopařuje se vám lampa dlouhá léta potěšení ze svého světla a designu. Doporučujeme použít jemné mycí prostředky, jako je saponát nebo jiný speciální čistí prostředek určený pro čištění lampových těles.

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.“

Teď už jen zbývá zakoupit tuto stojací designovou lampu ZUIVER GROW L na naší vzrušující nabídce a zjistit na vlastní kůži, jaké to je, když se ve vaší domácnosti definitivně objeví to pravé světlo. Koupit můžete na odkazu https://www.naradi-cz.cz/produkt/designova-stojaci-lampa-zuiver-grow-l