Dvojitý věšák na ručníky MEXEN ZOJA chrom – praktické řešení pro koupelny

K tomu aby byla koupelna nejen funkční, ale také designově celistvá, je vhodné ji obohatit koupelnovými doplňky. Jedna z možností je využít k tomuto účelu věšáky na ručníky. Tyto věšáky jsou ideální volbou pro ty, kteří v interiéru preferují funkčnost, jednoduchost a čistý design bez zbytečností. Tento typ věšáků je velice praktický a působí minimalisticky.

Dvojitý věšák na ručníky MEXEN ZOJA chrom je exkluzivní koupelnový věšák vyrobený z vysoce kvalitní mosazi v chromované povrchové úpravě. Tento produkt se bude vyjímat v každém moderním koupelnovém interiéru. Dvojitý věšák je nejen velmi praktický, ale i stylový doplněk do Vaší koupelny.

Tento věšák je z produktové série Mexen ZOJA, která nabízí další designové doplňky pro Vaši koupelnu. Podívejte se na další výrobky Mexen ZOJA.

Specifikace produktu:

  • Materiál: mosaz
  • Povrchová úprava: chrom
  • Šířka: 630 mm
  • Výška: 75 mm
  • Vzdálenost od stěny: 135 mm

Pokud hledáte praktické a zároveň stylové řešení pro Vaši koupelnu, doporučujeme Vám zvolit dvojitý věšák na ručníky MEXEN ZOJA chrom. Plně se tak můžete soustředit na koupání a odpočinek, aniž by Vám někdo rušil estetický dojem vytvořený v koupelně.

Dvojitý věšák na ručníky MEXEN ZOJA chrom