Ekologický polštář Kate Louise Green Nature Lines – přírodní výplň pro kvalitní spánek


Stylový doplněk pro váš interiér

Hledáte-li ideální doplněk pohovky či postele v ložnici, má pro vás značka Kate Louise řešení. Stylové polštáře s výplní od jejich designérů doladí celý interiér a dodají mu špetku jedinečnosti. Každý si může vybrat z několika variant vzorů, ať už se jedná o romantické květiny či moderní geometrické tvary.

Ekologická výplň pro zdravý spánek

Polštáře Kate Louise se nesoustředí pouze na krásný vzhled, ale také na kvalitní spánek a zdraví svých zákazníků. Všechny polštáře jsou totiž vyplněny ekologickými materiály, konkrétně kukuřičnými vlákny, která jsou hypoalergenní a příjemná na omak. Tento materiál také pomáhá při regulaci teploty a vlhkosti při spánku, což zaručuje příjemný a zdravý spánek bez pocení.

Nature Lines – inspirace z přírody

Jedním z nejoblíbenějších designů je varianta Nature Lines. Tento polštář s geometrickými tvary v přírodních odstínech zelené je inspirací z přírody. Kombinace přírodních barev a moderních tvarů společně tvoří originální doplněk každé místnosti.

Údržba polštáře Kate Louise

Polštáře Kate Louise jsou navrženy tak, aby bylo jejich čištění co nejjednodušší a nejefektivnější. Všechny polštáře mají snímatelný potah, který lze prát v pračce. Vnitřek polštáře lze vyndat a prát buď ručně nebo v pračce v šetrném režimu.

Závěr

Pokud hledáte krásný a zároveň zdravý polštář pro kvalitní spánek, zvolte si polštář Kate Louise s ekologickou výplní a originálním designem. Nechte se inspirovat květinami, geometrickými tvary nebo přírodními odstíny a vytvořte si dokonalý doplněk do vašeho interiéru.

Přejděte rovnou na webovou stránku Kup sí na bytek a pořiďte si svůj vlastní polštář Kate Louise Nature Lines ještě dnes!