Elegantní trojsedačka MICADONI ANNITE v tyrkysově modré s černou podnoží

Stylová trojmístná pohovka MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s černou kovovou podnoží vytváří atraktivní kombinaci, která do vašeho domova vnese elegantní vzhled.

Designovým prvkem je krásné prošívání, které křeslu dodá osobitost. Opěrné polštářky zaručí maximální komfort z posezení. Křeslo se skvěle hodí do moderních interiérů komerčních i nekomerčních prostor.

Užijte si maximální komfort ve společnosti produktů z řady Annite.

Tyrkysově modrá s černou podnoží – nejkrásnější varianta

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tyrkysově modrá trojsedačka MICADONI ANNITE s černou podnoží

Jak vidíte na fotografii, tyrkysově modrá s černou podnoží je překrásná kombinace pro každý moderní interiér. Jestliže byste se rozhodli pro tento výrobek, můžete si být jisti, že budete mít doma něco opravdu krásného a jedinečného. Své hosty rozhodně ohromíte a příjemnou atmosféru ve vašem obývacím pokoji nejednoho hosta dojme.

Pro větší pohodlí jsme pro vás připravili odkaz na náš e-shop:

https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/tyrkysove-modra-sametova-trojmistna-pohovka-micadoni-annite-220-cm-s-cernou-podnozi

Tyrkysově modrá trojsedačka MICADONI ANNITE zblízka

Abychom vám přiblížili tento produkt ještě více, můžete si prohlédnout i další obrázek. Tyrkysově modrá sametová trojsedačka MICADONI ANNITE je opravdu skvělou volbou pro každého, kdo touží po kvalitním a zároveň krásném nábytku. Ať už ji umístíte kamkoliv, bude se vám vždy líbit a budete s ní spokojeni.