ELTAP Manželská postel ALEX BOXSPRINGS 180×200 (Sawana 26) – Luxusní a pohodlná volba pro váš spánek!


Moderní design, který zgodoví vaší ložnici

ELTAP manželská postel ALEX BOXSPRINGS 180×200 se stala v poslední době velmi populární a to z několika důvodů. Jedním z nich je moderní design, kterým oživíte svoji ložnici a uděláte z ní skutečně královskou komnatu.

Postel s výhodami

Další výhodou této postele je výška ložné části postele, která je 60cm, což usnadňuje vstávání. To zvlášť oceníte, pokud už máte nějaký ten rok navíc a ráno vám vstávání nejde tak lehce jako dřív.

Pohodlí a kvalita spánku

ELTAP manželská postel ALEX BOXSPRINGS 180×200 vám také garantuje vysokou kvalitu spánku. Pružiny Bonell + pěna – matrace (tvrdost H3) disponuje odnímatelným hypoalergenním a pratelným potahem na 40°. Toto řešení umožňuje mít postel vždy čistou a udržovatelnou.

Extra porce pružení

Co je Boxsprings? Jedná se o báječný vynález, jak z dobré postele udělat ještě lepší – s extra porcí pružení a přitom s maximálním důrazem na dokonalou ergonomii těla při spánku. ELTAP manželská postel ALEX BOXSPRINGS 180×200 je vyrobena z kombinace dřeva a LTD, což zajišťuje solidní a stabilní konstrukci.

Rozměry postele

ELTAP manželská postel ALEX BOXSPRINGS 180×200 je celočalouněná. Rošt a matrace jsou samozřejmě v ceně. Rozměr spací plochy: (ŠxH) – 180x200cm Celkévé rozměry: Výška spaní = 60cm, výška čela = 115cm, délka postele = 205cm, šířka postele = 185cm, topper pro dokonalý spánek = 4cm

Další doplňky

K posteli lze přikoupit LED osvětlení, které je na dálkové ovládání a lze měnit barvy podsvícení.

Neobvyklá látka Sawana 26

Potah postele můžete zvolit dle svého výběru a vkusu. Hlavní obrázek na webových stránkách ukazuje postel potaženou látkou sawana 26. Tato látka je tkaná dvěma barevnými nitěmi a její spodní vrstva je podšitá podkladovou tkaninou. Je velmi odolná proti oděru a snadno se čistí.

Výhody nákupu

Při nákupu čalouněného zboží nebo zboží vyrobeného na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Pozor na barevné odlišnosti v obraze

Je třeba upozornit, že barevné odlišnosti na monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typ