Exkluzivní knihovna Vivaldi Space v černém matu a dubu artisan vás okouzlí


Stylový kus nábytku do vašeho interiéru

Knihovna Space je stylový kus nábytku, který se bude skvěle hodit do mnoha interiérů. Jeho elegantní design v kombinaci s černým matem a dubem artisan okouzlí nejednoho uživatele. Navíc jeho praktickost okouzlí každého, kdo se rád obklopí krásnými a funkčními kousky nábytku.

Nezabere mnoho místa a zároveň dodá místnosti lehkost a charakter. Knihovna je vybavena otevřenými policemi a jednou skříňkou se systémem push to open, do které se dají uschovat dokumenty, knihy, časopisy nebo elektronické vybavení jako jsou prvky domácího kina, náhradní dálkové ovladače nebo herní konzole.

Specifikace produktu

Podívejte se i na další výrobky ze série Space.

Knihovna nebo TV stolek
Ve svislé poloze se nábytek montuje na stěnu pomocí přiložených montážních prvků
Korpus z 25 mm laminované desky
Vnitřní část z 16 mm laminované desky
Zadní strana z 2,5 mm HDF desky.
Hrana ABS 0,6 mm – zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a vlhkosti
Systém otevírání dvířek: push to open

Rozměry

Šířka: 75 cm
Hloubka: 30 cm
Výška: 160 cm

Vyberte si kus nábytku, který splní vaše nároky a zároveň bude krásnou dekorací každého interiéru.

Knihovna Vivaldi Space

Nebudete litovat svého rozhodnutí.

Knihovna Vivaldi Space

Vyzkoušejte si tuto úžasnou knihovnu nebo TV stolek a užijte si nejen krásný design, ale i praktickou funkčnost. Vyberte si kus nábytku, který váš domov opravdu osvěží a udělá z něj útulné a příjemné místo k odpočinku.

Objednejte si knihovnu Vivaldi Space na stránkách www.nabytekted.cz a užijte si pohodlný nákup z pohodlí vašeho domova.