Exotický hnědý hranatý Slunečník ROMA ZH11AB od Exotanu

O PRODUKTU

Designový slunečník od holandského výrobce nádherného zahradního nábytku EXOTAN. Robustní hliníkový rám v černé barvě má skvělou stabilitu. Plachta v hnědé barvě s větracím otvorem u špičky (kvůli větru) je natažena na 6 žebrech. Slunečník se dá nastavit dle libosti a je otočný o 360°. Základna je součástí slunečníku. Zatěžovací prvky nebo dlaždice pro základnu jsou k dispozici samostatně.

S ČÍM LADIT

Designový slunečník, který krásně zapadne do jakéhokoli prostředí. Jeho příjemná barva nenaruší okolí.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: hliník

Barva konstrukce: černá

Materiál textilu: polyester, nepromokavý

Barva povlaku: hnědá

Rozměry vxšxd: 265x300x300 cm

PÉČE A MONTÁŽ

Montáž: nutná; slunečník je dodáván s jednoduchým návodem

Péče: dle potřeby, není nutné se o výrobek nějakým zvláštním způsobem starat

Doporučení: je doporučeno použít zatěžovací prvky.

Chcete-li si tento exotický hnědý hranatý Slunečník ROMA ZH11AB zakoupit, můžete navšívit stránku našeho e-shopu ZDE.

Exotický hnědý hranatý Slunečník ROMA ZH11AB od Exotanu

Svůj zahradní prostorek zkrášlíte s tímto luxusním slunečníkem od výrobce Exotan. Jeho robustní konstrukce z hliníkového rámů a kvalita materiálů, které byly použity, zajistí dlouhou životnost i prostor pro pohodlné posednutí. Díky větracímu otvoru bude plachta slunečníku vždy když foukne vítr připravena a na místě. Pokud máte rádi tradiční barvy, rozmanitost možností konzultujte s naší sítí salónů.