Expedo Komoda LUGANO – moderní úložný prostor v bílém/šedém lesku


Kvalitní materiály pro odolnost a vysoký lesk

Expedo Komoda LUGANO je nábytek, který vám nabízí nejen moderní vzhled, ale také praktičnost a odolnost. Komoda LUGANO tvoří desky v bílém matném provedení, které se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání. Veškeré přední části jsou pokryty akrylovou vrstvou, která dodává nábytku vysoký lesk. Toto řešení zajistí, že váš nábytek bude vypadat jako nový i po mnoha letech používání.

Praktické úložné prostory

Komoda LUGANO je navrhována tak, aby nabízela dostatek úložného prostoru. Součástí komody jsou dvě skříňky s částečně prosklenými dvířky a čtyři zásuvky. Dvířka skříněk i zásuvky mají úzké PCV úchyty. Díky tomu se snadno ovládají a zútulní váš interiér. Uvnitř skříněk jsou police, z nichž jedna je skleněná a vyznačuje se LED osvětlením. Všechny tyto prvky pak kompozici nábytku dokonale dotvářejí.

Výběr dekoru

Při výběru komody LUGANO si můžete vybrat z více dekorů. Bílo-šedá barva a lesk nábytku se stanou nádhernou a praktickou ozdobou vašeho bytu.

Expedo Komoda LUGANO je výbornou volbou pro ty, kteří potřebují praktický úložný prostor a zároveň touží po moderním nábytku. Kvalitní materiály a nádherný design z něj dělají vysoce vyhledávaný kousek nábytku.

Expedo Komoda LUGANO

Pro více informací a koupě této krásné komody navštivte stránku Nábytek Pro Život.

Shrnutí

Komoda LUGANO je vybavena praktickými úložnými prostory jak v podobě zásuvek, tak i skříněk s prosklenými dvířky. LED osvětlení jedné z polic navíc zvelebí váš byt. Vyberte si ze více než jednoho dekoru a máte moderní nábytek do vašeho bytu.

Použité materiály

LTD