Zapojili jsme se do 2. ročníku mini festivalu Vlaštov+ffky, který pořádá MAS Český Západ. Letos je festival uspořádán on-line a nabízí možnost shlédnout všechny dokumenty z domova. Tématem letošního festivalu je bezpečný pohyb dětí na internetu. Přehled jednotlivých filmů najdete v letáku, který vaše děti obdržely ve škole. Žáci ze základní školy se zúčastnili také workshopu a napsali pěkné pozdravy a přání blízkým, ale i neznámým, které nesou ve svých zobáčcích vlaštovky. Tyto vlaštovky s pozdravy můžete vidět na oknech školní družiny v Záchlumí.

festival VLAStov+ffKY