Guzzanti GZ 158 – kvalitní zmrzlinovač s mnoha funkcemi

Guzzanti zmrzlinovač GZ 158 je jedním z nejvíce oblíbených produktů na trhu pro výrobce domácí zmrzliny. Řada funkcí a moderní design se postarají o to, že zmrzlina bude nejen chutná, ale i snadno připravitelná.

Funkce Guzzanti GZ 158

Disponuje LCD displayem s digitálním časovačem, takže bude snadné udržet stopu času, který zmrzlina stráví v nádobě. Dvojitě izolovaná nádoba se musí před použitím přemrazit v mrazáku po dobu přibližně 12 hodin. Poté stačí nádobu vložit do zmrzlinovače a za necelou půlhodinu můžete vychutnat svou vlastní zmrzlinu.

Kromě standardních zmrzlinových příchutí můžete použít i sorbety, které jsou velmi populární pro svůj osvěžující chuťový zážitek. Pokud chcete vyzkoušet jinou alternativu než zmrzlinu či sorbet, můžete využít též funkce výroby mraženého jogurtu.

Elegantní design a snadná obsluha

Elegantní design s nerezovými prvky zajistí, že Guzzanti GZ 158 bude vypadat skvěle v každé moderní kuchyni. Díky svému malému rozměru se vejde snadno do skříně, takže se nemusíte bát o místo.

Obsluha a čištění jsou velmi snadné. Nádobu a míchací lopatku jednoduše umyjte pod tekoucí vodou. Zmrzlinovač stačí otřít vlhkým hadříkem a je připraven pro další použití.

Pokud hledáte kvalitní zmrzlinovač s množstvím funkcí, Guzzanti GZ 158 se setkává se všemi požadavky. Rozměry nádoby jsou 18 x 15 cm, vnitřní rozměry nádoby jsou 13 x 11,5 cm.

Takže když toužíte po domácí zmrzlině, tak neváhejte a vyzkoušejte Guzzanti GZ 158, je to skvělá volba. Koupit již můžete na Interierio.cz.

Guzzanti GZ 158

Zmrzlina

Sorbet