Dnešní ráno se škola proměnila v zakletý hrad plný příšer, strašidel. Veškeré učení se proměnilo na strašidelné úkoly a hry.

Halloweenskou školu navštívilo několik upírů, čarodějnic a dalších příšer. Které si užily strašidelnou matematiku a ještě hrozivější český jazyk. Starší příšery při českém jazyce vytvořily pavučinu plnou informací o tradicích Halloweenu.

Samozřejmostí byly strašidelné svačinky. Paní učitelka nám upekla krkavé prsty a dokonce jedlé sklo. To totiž jí pouze opravdové příšery. A že nám tedy chutnalo. Objevili se pečené slané dýně, krvavé prsty a pavučinové muffiny.

Ještě jsme si užili strašidelný tělocvik. Běhali jsme po rakvičkách a létali jsme po celé tělocvičně.

Užili jsme si perfektní den.

Halloweenská škola