Hanah Home představuje komodu Indira – elegantní a praktické úložiště pro váš interiér

Hledáte elegantní kousek nábytku s čistými a jednoduchými tvary? Potom vás tato komoda Indira okouzlí! Do zásuvek můžete ukrýt spoustu potřebných věcí, u kterých nechcete aby byly všem na očích. Za to dekorace a kousky, na které jste obzvlášť pyšní, můžete dát na otevřených policích na obdiv a vytvořit si tak svou vlastní výstavku. Uchytky jsou vyrobeny z umělé kůže, komoda z dřevotřísky potažené melaminem 18 mm.

Rozměry:

  • Šířka: 120 cm
  • Výška: 80 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Šířka zásuvky: 35 cm
  • Šířka střední police: 55 cm
  • Výška nohou: 40 cm

Provedení komody je velmi precizní, což se projevuje mimo jiné v kvalitním zpracování detailů. Jednotlivé části jsou přesně vystřiženy a vybíjeny, což zaručuje vysokou stabilitu a pevnost celé konstrukce. Při výběru designového nábytku se neohlížejte pouze na estetickou stránku věci, ale i na funkčnost a praktičnost.

Prohlédnout si tuto krásnou komodu můžete na stránkách Maliboo.cz, kde najdete také další produkty značky Hanah Home, které vaše domácnost zaručeně oživí.

Jak správně umístit komodu do interiéru?

Umístění komody záleží především na tom, jaký prostor máte k dispozici a na jakou funkci ji budete využívat. Pokud toužíte po harmonickém celku, zohledněte designové prvky svého bytu a vybírejte s ohledem na materiály a barvy, které vám sednou. Pro úzké prostory se hodí vertikální provedení, nízké komody vyniknou v prostorných obývacích pokojích, kde osvěží celou místnost a dodají jí na eleganci a originalitě.

Zkrátka, rozhodně se nebojte experimentovat a vytvořit si z pokoje místo, které vám bude sloužit jako ideální spojení příjemného s užitečným.

Komoda Indira od Hanah Home vám nabízí možnost uchovat spoustu věcí, které nechcete mít na očích, ale zároveň ji můžete využít jako výstavní prostor, kde si můžete vytvořit vlastní vitrínu. Celkový design této komody je nejen elegantní, ale také velmi moderní. Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru ve vašem bytě nebo domě. Pokud si chcete dopřát kousek krásného nábytku, který bude zároveň praktický, určitě neváhejte a pořiďte si komodu Indira od Hanah Home.

interiér s komodou

Vyzkoušejte si kombinace a umístění komody Indira v různých místnostech vašeho bytu či domu a těšte se na to, jak Skvěle zvýrazní váš interiér.