Hurá pizza!

Naše školní jídelna plní přání strávníků.
Jak už jste si zde mohli přečíst, žáci ZŠ a děti z MŠ si vybírali oblíbenou pizzu. A protože bylo jejich velké přání dát si jí k obědu. Tým školní jídelny pro to udělal vše a dnes byl konečně ten den 😉
Všichni se velmi těšili a u okénka se tvořila fronta, dokonce mladší žáci u okýnka skandovali “pizza, pizza”. Pizza byla šunková se sýrem a rajčatovou omáčkou. Moc jsme si všichni pochutnali 😇
Určitě se můžete těšit na opakovaní.

Tímto bychom pozvali všechny, kteří by rádi jedli dobroty jako my, k odběru obědů. Od ledna totiž vaříme i pro veřejnost. Je nutné vyplnit přihlášku, tu si můžete vyzvednout ve školní družině.

Pravá italská pizza

Hurá pizza!!