Kancelářské křeslo LOREL od Tempo Kondel – ikona pohodlnosti a stylu v oxyfire designu

Pohodlné kancelářské křeslo LOREL od společnosti Tempo Kondel se již dlouho těší velké oblibě u zákazníků, kteří si kladou nejen na pohodlí, ale i na design. Svébytný oxyfire dekor v elegantním odstínu červeného barevně ozvláštní každý interiér a dodá mu výrazný akcent.

Kancelářské křeslo LOREL v oxyfire designu

Pohodlné zážitky díky kvalitnímu čalounění a prošití

Svůj vysoký standard při výrobě kancelářských křesel Tempo Kondel potvrdilo i v případě modelu LOREL. Křeslo je čalouněno látkou s testovanou oděruodolností po 80 000 oděrech (Martindale test) a s elegantním dekorativním prošitím na sedáku a opěráku.

Nastavení dle individuálních potřeb

Kancelářské křeslo LOREL disponuje houpacím mechanismem i možností nastavení výšky sedáku pomocí páčky pod ním. S pogumovanými kolečky lze pohodlně přesouvat křeslo i po dřevěných či plovoucích podlahách. Šířka sedu činí 47 cm, hloubka sedu 48 cm a výška zádové opěrky dosahuje 51 cm.

Detail propracovaných detailů kancelářského křesla

Krása a funkčnost v bílém kovu

Podstava a růžice jsou zhotoveny z bílého kovu, který dokonale ladí s oxyfire dekorem čalounění. Křeslo je dodáváno v demontu a snadno se sestavuje.

Kancelářské křeslo LOREL od Tempo Kondel je nejenom ikonou pohodlnosti a stylu, ale také dokáže splnit požadavky každého, kdo hledá kvalitní a ergonomické křeslo pro svou práci. Pokud hledáte originální kus, který opticky oživí firemní kancelář nebo domácí pracovnu, zároveň však nechcete na pohodlí nikterak ztrácet, je toto křeslo tou pravou volbou. Navíc, nyní stačí jen kliknout na srovnavacnabytku.cz, a křeslo si můžete pořídit ještě dnes!