Kobaltově modré zahradní křeslo Acapulco – elegantní design pro pohodlné relaxování!

Křeslo Acapulco je odkazem na vesnici, která se v období 50. let minulého století stala vyhledávaným a oblíbeným místem nejen u slavných osobností (Jean-Paul Belmondo, Sylvester Stallone, Elisabeth Taylor a další). Na tuto tradici navazuje svým konceptem i toto křeslo, jehož design v sobě mísí romantické představy, klidné prostředí a komfort.

Popis produktu

Křeslo Acapulco je ručně tkané 70% recyklovaným PVC s pamětí, díky čemuž se křeslo formuje k vašemu tělu a po použití se vrátí zpět do původního tvaru. Je vhodné do interiéru a exteriéru, na zahradu, terasu apod. Do křesla Acapulca se budete rádi vracet.

Křeslo Acapulco má elegantní design s kobaltově modrou barvou, která dodá každému prostoru moderní a atraktivní vzhled. Barva je velmi odolná proti slunečnímu záření, a proto se na křeslu nevytváří žádný výrazný vlivem vystavení slunci.

Kvalita zpracování

Křeslo Acapulco je vysoce kvalitní produkt, který se vyznačuje velmi pevnou a odolnou konstrukcí. Jeho tkaní je provedeno velmi precizně a s velkou pozorností k detailům, což zajistí velmi dlouhou životnost a kvalitu produktu.

Kvalita zpracování je zajištěna nejen při výrobě, ale také v procesu přepravy. Křeslo je baleno pečlivě, aby se minimalizovaly možné poškození během přepravy.

Údržba a výdrž

Křeslo Acapulco je velmi snadné udržovat. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Díky kvalitě zpracování a použitých materiálů má křeslo Acapulco velmi dlouhou životnost a zachová si svůj vzhled po velmi dlouhou dobu.

Nabízíme Vám tento perfektní kousek nábytku se skvělou kvalitou, který se nejen skvěle hodí do Vašeho interiéru, ale také na Vaší zahradu, terasu apod. Pojďte si pro něj na naše stránky www.skvelynabytek.cz!

Křeslo Acapulco

Křeslo Acapulco Vám svou krásou a pohodlností zaručeně udělá radost!