Vážení rodiče, připravily jsme pro Vás s kolegyněmi první informace k výuce na dálku.

Pro komunikaci s námi můžete využívat jak mail, tak telefon. Jsme k dispozici také přes aplikaci WhatsApp. Nebojte se nás kontaktovat. Chválíme ty žáky, kteří tuto možnost využili a učivo už konzultovali.

Zároveň Vám budeme k dispozici v pondělí 16. 3. od 9:00 do 15:00 v budově školy. Přineste prosím vypracované domácí úkoly, které jsme zadaly dětem do pátku 13. 3. Pokud jste nestihli vše, nebo si s něčím nevíte rady, nevadí, přineste prosím to, co děti zvládly.

Uvítáme, když nám dáte předem vědět (mailem, sms), v kolik hodin se ke konzultaci dostavíte, abychom zabránili kumulaci většího počtu osob. Pokud Vám navržený termín nevyhovuje, domluvíme se na náhradním. Neberte prosím s sebou ke konzultaci Vaše dítě.

Na konkrétních DÚ pro týden od 16. do 20. 3. se domluvíme na konzultaci. Zároveň budou tyto DÚ od pondělí vyvěšeny na webu školy. Dbejte na pravidelné plnění úkolů, aby se dětem práce zbytečně nenakupila. 

Konzultační hodiny

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close