Konzultační hodiny v MŠ.

Srdečně zveme rodiče našich předškolních dětí na konzultační hodiny, které se budou konat ve středu 6.2.2019 od 15:00 do 16:30 hodin ve třídě MŠ. Přítomná bude pí. ředitelka s učitelkami MŠ. Pokud máte otázky, připomínky nebo si chcete jen tak popovídat o svých “PŘEDŠKOLÁCÍCH” určitě přijďte.

Zápis do 1. ročníku naší rodinné školičky se bude konat ve středu 3.4.2019. Pro váš komfort je připraven tzv. “časovač zápisu”, s který budete na konzultačních hodinách seznámeni.

Konzultační hodiny.