Koupelnová skříňka Hanah Home Star bílá – ukládání do koupelny s elegancí


Koupelnová skříňka Hanah Home Star bílá – ukládání do koupelny s elegancí

Elegantně vypadající koupelnová skříňka ze série Star obsahuje držák a zásobník toaletního papíru v jednom. Skříňka je vyrobena z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm v bílé barvě. Tento praktický kus nábytku zcela jistě oceníte a zároveň bude ozdobou vaší koupelny. Pokud tedy hledáte skříňku, která bude vypadat elegantně a zároveň bude plnit svoji funkci, je Hanah Home Star bílá tou správnou volbou. 

Podívejte se i na další produkty ze série Star.

Specifikace produktu:

  • Moderní styl
  • Barva: bílá
  • Praktická skříňka
  • Zásobník a držák na toaletní papír
  • Materiál: melaminová deska o tloušťce 18 mm

Rozměry:

  • Šířka: 15 cm
  • Výška: 65 cm
  • Hloubka: 12 cm

Zde můžete nalézt odkaz na koupelnovou skříňku Hanah Home Star bílou, u které si můžete podívat na vzhled, ale také ji zakoupit přímo na stránkách společnosti Best Nábytku.

Pořízením této koupelnové skříňky nejenže získáte elegantní kousek nábytku, ale také praktickou pomocnou ruku při ukládání toaletního papíru. V každém případě se jedná o skvělou volbu při vybavování koupelny a její dekoraci.

Bathroom

Závěr

Pokud hledáte ukládací kus nábytku, který bude vyhovovat jak z hlediska vzhledu, tak i praktičnosti, je Hanah Home Star bílá tou správnou volbou. Díky tomu, že skříňka obsahuje držák i zásobník na toaletní papír, můžete mít vše na jednom místě a ušetřit tak místo v koupelně. Nábytková deska o tloušťce 18 mm se postará o to, že skříňka bude velmi pevná, trvanlivá a snadno se udržuje. Pokud tedy chcete mít v koupelně všechno na svém místě a zároveň elegantně, neváhejte a pořiďte si Hanah Home Star bílou hned teď.