Kvalitní bavlněné povlečení Provence Montera šedé s rozměry 240 x 220 cm a 2 ks polštářových případů 70 x 90 cm


Kvalitní bavlněné povlečení Provence Montera šedé

Kouzelné povlečení pro dokonalý odpočinek

Kvalitní bavlněné povlečení vytvoří útulnou a příjemnou atmosféru v ložnici. Povlečení je důležitým prvkem každé postele a může velmi ovlivnit kvalitu spánku. Proto je vhodné zvolit kvalitní materiál, který bude příjemný na dotek a zaručí vám pohodlnou a klidnou noc. Jednou z možností je právě bavlněné povlečení Provence Montera šedé, které se pyšní kvalitou a moderním designem.

Bavlněné povlečení Provence Montera šedé

Moderní design pro venkovský styl v ložnici

Bavlněné povlečení Provence Montera šedé kombinuje květinový vzor s větvičkami a motiv proužků v šedých odstínech a tak vytváří moderní design, který skvěle zapadne do každé venkovské ložnice. Oboustranné povlečení umožní otáčení podle nálady, takže lůžko bude pokaždé vypadat jinak.

Bavlněné povlečení Provence Montera šedé bude skvělým doplňkem každé venkovské ložnice.

Pohodlný a jemný materiál pro maximální pohodlí

Bavlněné povlečení Provence Montera šedé je vyrobeno z velmi jemného a příjemného materiálu, který zaručuje maximální pohodlí při odpočinku. Povlečení se vyznačuje vysokou hustotou jemných přízí, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek, což zajišťuje skvělý pocit při odpočinku.

Zapínání pro perfektní utažení povlečení

Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje. Toto řešení zabraňuje vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře, čímž se zajistí perfektní utažení povlečení.

Zapínání povlečení Provence Montera šedé

Zapínání u povlečení je řešeno odšitím 10 cm od kraje, což zajistí perfektní utažení povlečení.

Vyrobeno v České republice s rozměrovou rezervou

Bavlněné povlečení Provence Montera šedé je vyrobeno v České republice s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu, což zajistí perfektní přizpůsobení povlečení vaší posteli.

Bavlněné povlečení Provence Montera šedé je vyrobeno v České republice s rozměrovou rezervou pro perfektní přizpůsobení posteli.

Souprava obsahuje

  • 2x povlak polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 240 x 220 cm

Klikněte zde pro nákup kvalitního bavlněného povlečení Provence Montera šedé.