O prázdninách škola na týden ožije a my se vypravíme na cestu po Evropě. Chceš se cesty účastnit také?

Přihlas se na letní doučovací kemp, který pořádáme ve spolupráci s Místní akční skupinou Český západ. Tématem je cestování a poznávání Evropy. Kemp bude zaměřen na vlastivědu a přírodovědu. Každý den se ocitneme v jiné části Evropy, kde poznáme jinou kulturu, jazyk a rozdílné životní podmínky. Součástí kempu bude angličtina a další významné evropské jazyky.

Přihlašovat se je možné prostřednictvím on-line formuláře a to nejdéle do pátku 25. 6. 2021 nebo do obsazení volné kapacity.

Letní doučovací kemp je v rámci projektu podpořeného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.


Letní doučovací kemp

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close