Masážní polohovací křeslo MATADOR s vyhříváním, černá barva a ohýbané dřevo/ekokůže


Masážní polohovací křeslo MATADOR s vyhříváním

Zbavte se bolesti zad, uvolněte ztuhlé svaly a nebo jen relaxujte – to všechno jde snadno s masážním křeslem MATADOR s vyhříváním. Křeslo je vyrobeno s ohýbaného dřeva a ekokůže, které ho dělají elegantnim, sofistikovaným a zároveň praktickým. Je vybaveno příjemnou podnožkou pro nohy pro zvýšení komfortu a lze ho naklonit do různých poloh pomocí aretace. Navíc tuto krásu vydraží cena se skvělým poměrem kvality.

Funkce masáže s vyhříváním

Jednou z největších výhod masážního křesla MATADOR je možnost masáže s vyhříváním. Masáže se mohou zaměřit na bedra, stehna i záda a spouští se pomocí jednoduchého ovladače. Lze si nastavit intenzitu masáže, nebo čas doby masáže. To vše oceníte v každodenním životě po náročném dni.

Polohovatelné s aretací

Masážní křeslo MATADOR lze naklonit do různých poloh pro větší pohodlí a komfort. Polohování se děje pomocí aretace. Křeslo tak lze nastavit tak, jak je to nejlepší pro Vás a pro Vaše tělo při relaxaci.

Součástí podnožka pro nohy

Krásnou a praktickou součástí masážního křesla MATADOR je podnožka pro nohy, což dokáže bez kontroverze zvýšit komfort při relaxaci. Pohodlně si tedy můžete opřít nohy a nechat se unášet masáží při případné televizní pohodě.

Očalouněno odolným potahem z ekokůže

Pro maximální pohodlí a komfort je křeslo očalouněno potahem z kvalitní ekokůže, která zajišťuje snadné čištění. Je to bez pochyby odolný materiál, který dodá křeslu sofistikovaný vzhled a zařadí ho mezi kousky nábytku s vysokou kvalitou.

Konstrukce, která dovoluje mírné houpaní

Křeslo je tvořeno z pevného, ale pružného ohýbaného dřeva, což dovolí mírné houpání, aby byla relaxace ještě příjemnější. Konstrukce dřeva je navíc vysoce kvalitní a elegantní.

Skvělý poměr cena / kvalita

Vynikající poměr cena/kvalita učiní z masážního křesla MATADOR skvělou volbu. Za tuto cenu si tak můž