Moderní šedá pohovka Olivie s potahem z látky Inari


Popis produktu

Moderní a kvalitní pohovka Olivie je skvělou volbou pro každou moderní domácnost. Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii, který je velmi elegantní a vkusný.

Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou, což ji dělá velmi pohodlnou a ergonomickou. Pokud hledáte pohovku, na které se budete cítit skutečně dobře, je Olivie skvělou volbou.

Pohovka je rozkládací a má úložný prostor, což ji dělá funkcionalní a praktickou. Můžete ji využít nejen k odpočinku po náročném dni, ale také jako prostor pro uskladnění věcí, které by vás jinak rušily.

Pohovka je potažena látkovým potahem Inari – látka je poměrně hrubá na dotek a napodobuje přírodní len. Tento fakt jí dodává na originalitě a zajímavém designu. Potah je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Součástí jsou všechny polštáře na fotografii, což zajišťuje pohodlí a luxusní vzhled této pohovky. Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru, kde budou vidět i zadní části.

Rozměry:

  • Šířka: 211 cm
  • Výška: 86 cm
  • Hloubka: 94 cm
  • Výška sedu: 40 cm
  • Plocha po rozložení: 196×140 cm

Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek do vaší obývací části, je tou správnou volbou. Objednat si ji můžete na stránkách Codina.cz, a to za velmi přijatelnou cenu. Pokud kliknete na tento odkaz, přesměrujete se přímo na stránku produktu.

Pozn.: Ceny jsou aktuální k datu uveřejnění článku.

Moderní šedá pohovka Olivie s potahem z látky Inari

Moderní šedá pohovka Olivie s potahem z látky Inari

Moderní šedá pohovka Olivie s potahem z látky Inari