Nová rohová sedací souprava VERSO – prožijte pohodlí s pravou variantou Orinoco 85/100


Funkční, rohová sedací souprava Verso

Svým prostorovým řešením a moderním designem se bude skvěle hodit do menších prostor vašeho domova. Díky tomu, že je rohová, využijete prostoru efektivně a získáte pohodlné sedání pro celou rodinu.

Rohová sedací souprava Verso

Disponuje funkcí pro příležitostné přespání

Jestliže vám klasická postel v obývacím pokoji nevyhovuje, Verso vám nabízí řešení. Tato rohová sedací souprava je vybavena funkčností, která umožňuje příležitostné přespání hostů, kteří u vás zůstanou přes noc. Pohodlí a komfort jsou na prvním místě.

Rohová sedací souprava Verso - provedení Orinoco 85/100

Začněte se těšit na pohodlné posezení u vás doma

Potřebujete modernizovat svůj obývací pokoj? S rohovou sedací soupravou Verso ušetříte místo a získáte moderní nábytek, který bude korespondovat s ostatními kousky nábytku v místnosti. Neotálejte a nakupte si ji přímo na Crosta.cz.

Detail rohové sedací soupravy Verso - provedení Orinoco 85/100