Nové interiérové dveře Naturel Latino – pravé, 60 cm, bílé LATINO2060P

Interiérové dveře Naturel Latino

Moderní celolakované interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní, ekologický UV vytvrzený lak.

Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře 60 mají WC zámek (rozteč 72 mm) a pasuje k nim klika v provedení s WC knoflíkem.

Vlastnosti interiérových dveří Naturel Latino

  • Dveře jsou pravé
  • Šířka dveří je 60 cm
  • Celková výška dveří 205 cm
  • Materiál: dřevo, MDF, lak
  • Výplň: voštinová
  • Zámek: WC zámek (rozteč 72 mm)
  • Klika: s WC knoflíkem

Chcete si zakoupit tyto krásné interiérové dveře? Navštivte web skvelynabytek.cz a využijte zvýhodněné ceny. Tento produkt je momentálně skladem a lze ho ihned odeslat.

Interiérové dveře Naturel Latino

Výroba interiérových dveří Naturel Latino probíhá s ohledem na životní prostředí. Dveře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné vůči poškození. Pro zákazníky, kteří hledají moderní, ale zároveň tradiční řešení pro svůj interiér, jsou tyto dveře ideální volbou.

Montáž interiérových dveří Naturel Latino

Pokud si nejste jisti, zda si s montáží interiérových dveří Naturel Latino poradíte, doporučujeme využít služby profesionálních montážních týmů. Tyto týmy jsou zkušení pracovníci, kteří mají v montáži dveří mnohaleté zkušenosti a garantují kvalitní a bezchybnou montáž dveří.

Montáž interiérového dveří

Na závěr tedy můžeme konstatovat, že interiérové dveře Naturel Latino jsou kvalitním a designově povedeným produktem, který se hodí do každého moderního interiéru. Při správné montáži dveří jsou velmi odolné a dlouhodobě vám poskytnou komfort a pocit domova. Pokud hledáte kvalitní interiérové dveře, které vám dodají vášnivé barvy, tyto dveře nejsou jen dobrou volbou, ale jsou to ty správné dveře pro vaši domácnost.