Nově příchozí Livetastic JÍDELNÍ STŮL v barvě dubu – rozměry 160-260/90/77 cm


Nově příchozí Livetastic JÍDELNÍ STŮL v barvě dubu

JÍDELNÍ STŮL, barvy dubu, 160-260/90/77 cm – ONLINE ONLY

Livetastic JÍDELNÍ STŮL je nejnovějším přírůstkem do naší kolekce nábytku. Pokud hledáte moderní stůl do jídelny, který je plný stylu a funkčnosti, Livetastic JÍDELNÍ STŮL v barvě dubu může být tou správnou volbou pro vás.

Rozměry stolu jsou 160-260/90/77 cm, takže dokáže snadno pojme velkou rodinu nebo skupinu přátel.

Tento jídelní stůl je k dispozici pouze online na našich stránkách, ale můžeme vám garantovat, že stojí za to si ho objednat. Jeho moderní design a vysoká kvalita materiálů zaručují, že si na něm budete moci užívat příjemné večeře a rodinné oslavy po mnoho let.

TYP: SAN17T60 je z větší části vyroben z dubu bianco a poté olejován pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. To znamená, že materiál je méně zranitelný vůči oděru a odolný vůči poškrábání.

Když si objednáte tento stůl, bude vám dodán v balení s názvem KP: Dub bianco, furn. olej.

Livetastic JÍDELNÍ STŮL - obrázek 1

Moderní design a vysoká kvalita materiálů zajišťují, že tento stůl bude výbornou volbou pro váš jídelní prostor.

Ten vyniká především svou praktičností a jednoduchostí. Výhodou je, že stůl můžete jednoduše prodloužit díky integrovanému prodlužovacímu mechanismu. Díky tomu si můžete snadno přizpůsobit jeho délku potřebám vaší rodiny nebo hostů.

Livetastic JÍDELNÍ STŮL - obrázek 2

Stůl zvládne pojmout velkou rodinu nebo skupinu přátel.

Celkově je tato novinka skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický a moderní jídelní stůl s jasným designem. Pokud vás zaujal tento stůl, můžete si ho zakoupit na našich stránkách zde.