Každé odpoledne v družině je jiné. A tak vám přinášíme pár ukázek našich aktivit.

První část fotografií je z odpoledne, kdy jsme v družině našli dřevěnou stavebnici. Bylo to pěkné překvapení. Půjčili nám ji kamarádi z mateřské školky. My jsme si s ní poradili skvěle. Vyrobili jsme si skluzavku a dokonce i činku. A tak kluci dokonce i posilovali.

Další fotografie jsou ukázky výrobků z magnetické stavebnice. Ta nás velmi baví a často si s ní hrajeme.

Nakonec najdete fotky z rytmického cvičení. Tanec milujeme, to jde určitě poznat.

« 1 z 2 »

V novém roce to již brzy rozjedeme 😉

Odpolední dovádění v družině

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close