Pro žáky od 3. do 5. třídy stále platí distanční výuka. Již skoro dva měsíce se vídáme pouze online. Čas strávený učením je pro nás všechny náročný.

A tak abychom se trochu odreagovali, sešli jsme se odpoledne na online setkání s názvem DIGI karneval. Této schůzce předcházel úkol vyrobit/ vymyslet si pro sebe kostým, aby byl vhodný pro online setkání.

Na začátku schůzky jsme se všichni připojili s vypnutými kamerami, abychom se mohli ukázat spolužákům postupně 😉 Bylo to skvělé, snažili jsme se hádat, kdo jakou masku má. Mezi maskami se objevila kočička, méďa Béďa, jeptiška, lupič, Smrtka, Harley Quin, hašička, klaun Pennywise. Zahráli jsme si také několik her, hned první prověřila naši paměť. Další byla šibenice, ale ta nám online moc nešla. Tak jsme se přesunuli k našemu oblíbenému malování a hádání 😉 Všichni si na maskách dali záležet a tak i pro ostatní jsme trochu z našeho karnevalu zaznamenali. Zachytit online rej je trochu těžší, ale snad se nám to povedlo.

Výborně jsme si tento čas užili 😉 Trochu jsme se také naladili na prázdniny 😉

Online maškarní rej

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close