Opviq Berceste XXXV – závěsný lustr s 3 zlatými žárovkami

Toto závěsné stropní svítidlo se osvědčí v každém moderním minimalistickém interiéru. Svítidlo upoutá vaši pozornost především, díky jeho stylovému provedení. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti.

Kvalitní zpracování

Lustr Berceste se pyšní průměrem 42 cm s celkovou výškou 109 cm a paticí E27. Vhodný pro žárovky s maximálním příkonem 40 W. Tento závěsný lustr je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhou životnost. Jeho elegantní a decentní design se hodí k různým interiérům.

Opviq Berceste XXXV

Lustr jako originální dekorační prvek v interiéru

Berceste XXXV je svítidlem, které upoutá vaši pozornost svým neobvyklým a zároveň vkusným designem. Díky svým zlatým barevným detailům se hodí do moderních a minimalistických interiérů. Tento lustr hezky doplní pokoje s jemnými pastelovými barvami, ale i jasnými a kontrastními barvami. Takový lustr bude v každém místnosti vypadat luxusně a promění ji v krásné nehty.

Závěsný lustr Berceste může být využitý v různých prostorách – krásně doladí vaši obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici. Lustr můžete jednoduše sladit s dalšími kusy nábytku nebo dekoračními doplňky, jako jsou např. zlaté rámy s fotografiemi či polštáře s jemným sametovým povrchem.

Opviq Berceste XXXV

Zakoupějte si Opviq Berceste XXXV na srovnavacnabytku.cz

Závěsný lustr Opviq Berceste XXXV je plně funkční svítidlo, které krásně doladí váš domov nejen svým designem, ale také svým osvětlením. V našem e-shopu srovnavacnabytku.cz vám nabízíme možnost objednat si tento kousek online a to za velice přijatelnou cenu – pouze za 2 389 Kč. Navíc, díky našim uživatelským recenzím a možnosti porovnat si cenu s konkurenčními e-shopy, můžete být jistí, že nakupujete u nás kvalitně a navíc ještě ušetříte!

Pokud tedy hledáte kvalitní a zároveň stylový závěsný lustr, který bude krásně doplňovat váš interiér, neváhejte a zakupte si Opviq Berceste XXXV na srovnavacnabytku.cz.

Odkaz na stránku s výrobkem