Dne 5.9.2020 jsme si společně připomněli 135 výročí od založení obecního školství v Záchlumí. Během této dlouhé doby, více než 5 generací se zde vystřídalo velké množství učitelů, dalších zaměstnanců a ještě více žáků, kteří touto školou prošli a určitě na ní vzpomínají. Sami jste mohli vidět v budově školy malou procházku historií. Za posledních 6 let prošla škola velkými změnami. Každé prázdniny se budovalo. Začalo to opravou střechy, následovalo nové oplocení, přenesení altánu do zadní části zahrady, nová fasáda, rekonstrukce školní kuchyně a naposledy letošní prázdniny proběhla velká rekonstrukce vnitřních prostor této budovy. V současnosti se můžeme chlubit bezbariérovým přístupem, novými učebnami v prvním patře, cvičnou kuchyňkou. Opravené je i sociální zařízení a vznikly nové školní dílny.

Za to určitě patří velké poděkování vedení obce v čele s paní starostkou a také MAS Mikroregionu Konstantinolázeňsko.


Oslava 135 let obecního školství

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close