V úterý 27.7.2021 po dlouhém zvažování a přemýšlení jsem udělala pro mě správný krok. Vzdala jsem se funkce ředitelky ZŠ a MŠ v Záchlumí. Vedla mě k tomu dlouhodobá špatná komunikace se zřizovatelem zastoupeným paní starostkou. Záležitosti týkající se organizace rozhodovali zastupitelé samostatně bez konzultace se mnou. Jedno z posledních rozhodnutí, se kterým zásadně nesouhlasím je srpnový provoz MŠ pro 3 děti , odůvodněné uzavřením MŠ v jarních měsících. Tento provoz je vysoce neekonomický a vyčerpá organizaci velkou část finančních prostředků na platy pedagogů. Další rozhodnutí zřizovatele se týká rozdělení naší, už tak malé organizace na dvě samostatné (MŠ a ZŠ). Pro vaše děti mé odstoupení vůbec nic neznamená. Školní rok 2021/2022 připravím svému nástupci. Paní učitelky zůstávají na škole působit nadále a jsou připraveny vaše děti vzdělávat. Do mateřské školky mám přislíbenu novou paní učitelku za odcházející paní Zíkovou. Zůstanu vaším příznivcem, protože si myslím, že způsob jakým se dětem v naší mateřské a základní škole věnujeme, málo kde najdete. Přestože zlí jazykové tvrdí něco jiného. Přeji Vám krásný zbytek léta, dovolenou nečerpám jsem až do konce srpna k dispozici. Vaše Monika Slabyhoudková.


Prohlášení ředitelky ZŠ a MŠ

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close