V tomto týdnu se věnujeme papouškům. Jako velké překvapení si paní učitelky pro děti z mateřské školy připravili návštěvu živých papoušků.

Ve středu nás navštívil pan Jareš s 16 druhy papoušků. Vyprávěl nám o jejich životě, o tom co mají rádi a jak se o ně starat. Papoušci nám také předvedli různé dovednosti, kterým se naučili.

Sami jsme je mohli nakrmit, pohladit a ti nejodvážnější se stali součástí vystoupení.

Moc se nám to líbilo a paní učitelky se shodly, že takhle hodné děti ve školce ještě neměly.

Projektový den s papoušky