Rohová sedačka LEDEN univerzální pro vaši obývací místnost v šedé nebo černé látce


Rohová sedačka LEDEN – Univerzální kousek pro vaši obývací místnost

Rohová sedačka LEDEN je ideální volbou pro každého, kdo hledá pohodlný a praktický nábytek s mnoha funkcemi. Tato sedačka je navržena tak, aby splňovala vaše požadavky na pohodlí, úložný prostor a estetiku.

Vyberte si šedou nebo černou látku

Potahová látka sedačky je k dispozici v dvou barvách – šedá látka s kódem rico 14 a černá látka s kódem rico 13. Vyberte si tu, která nejvíce ladí s vaším interiérem.

Rohová sedačka LEDEN v černé látce

Univerzální sedačka pro každou místnost

Sedačka LEDEN je univerzální, což znamená, že si můžete vybrat, zda chcete mít roh sedačky na pravé nebo levé straně. To znamená, že sedačku můžete snadno umístit do kterékoli místnosti a přizpůsobit ji svým potřebám.

Praktické rozměry a výška sedu

Rohová sedačka má rozměry 255 x 150 x 85 cm a výšku sedu 39 cm, což z ní dělá ideální místo pro vaše posezení. Hloubka sedu s polštářem je 50 cm bez polštářů je to 70 cm. Navíc má sedačka rozměry, které umožňují využití prostoru pro spaní s rozměry 200 x 130 cm. Mystický materiál PUR pěna je zárukou kvality a pohodlí.

Úložný prostor pro ukládání věcí

Sedačka LEDEN nabízí mnoho praktických funkcí, například úložný prostor. Velkorysý středový kontejner poskytuje úložný prostor, kam můžete ukládat své věci, aby byly vždy při ruce. Sedačka dodávaná v demontovaném stavu a její montáž je snadná.

Kompletní řada nábytku pro váš interiér

Pokud se podíváte na další nabídku naší společnosti, najdete doplňující nábytek, který se ideálně hodí k rohové sedačce LEDEN. Může to být klubová židle, křeslo nebo další nábytek. Určitě si u nás najdete něco, co ze sedačky udělá mimořádnou součást vašeho interiéru.

Pokud máte zájem vidět sedačku LEDEN blíže, zavítajte na naši webovou stránku produktu a zjistěte více o této univerzální sedačce, která bude skvěle ladit s vaším interiérem.