Šedá sametová jídelní židle DAN-FORM Dual: elegantní a pohodlná volba pro váš stůl

Úchvatný motiv na vnější straně sedáku, čalounění z šedého sametu, a především černá kovová podnož poskytující perfektní stabilitu. To jsou hlavní prvky jídelní židle Dual od značky DAN-FORM, díky kterým se stane nepostradatelnou součástí jakéhokoli klasického či moderního interiéru. Na výběr je z několika barevných kombinací, takže si určitě vyberete kousek přímo do vašeho domova.

Jídelní židle DAN-FORM Dual je opravdovým skvostem pro každou kuchyni či jídelnu. Už na první pohled zaujme svým moderním designem a precizním zpracováním. Sedák i opěrka jsou potaženy měkkým šedým sametem, který působí velmi elegantně a příjemně. Pro dokonalé sezení zde najdete vysokou kvalitu a pohodlí.

Úchvatný motiv na vnější straně sedáku

Kromě sametového potahu zaujme jídelní židle Dual i svým vnějším motivem na sedáku. Jde o kombinaci geometrických tvarů v bílé barvě, které vypadají velmi moderně a trendy. Tyto detaily vtisknou vašemu interiéru tu správnou dávku originality a extravagance.

Černá kovová podnož

Černá kovová podnož je dalším důležitým prvkem této jídelní židle. Díky ní získává židle potřebnou stabilitu a odolnost. Tento designový kousek vám nabídne dokonalou rovnováhu mezi kvalitou a stylem. Bez ohledu na to, zda se jedná o klasický nebo moderní interiér, jídelní židle Dual bude ladit se vším.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Šedá sametová jídelní židle DAN-FORM Dual – další výhody

Jídelní židle DAN-FORM Dual se pyšní nejen svým designem, ale i svojí vysokou kvalitou. Je odolná a velmi pohodlná pro dlouhodobé sezení. Zde zkrátka najdete skvělé spojení mezi stylovým vzhledem a vysokou funkčností. Pokud hledáte jídelní židli, která bude nejenom hezká, ale také pohodlná, pak je to právě tohle.

Jídelní židle DAN-FORM Dual vám poskytne dokonalý komfort a elegance. Díky svému designu bude kompletně oživit váš interiér a navíc vám nabídne nezbytné pohodlí při každodenním používání. A aby byla vaše skluzu vždy dokonalá, je zde i černá podnož, takže židle Dual bude skvěle vyvážená a stabilní.

Šedá sametová jídelní židle DAN-FORM Dual
Šedá sametová jídelní židle DAN-FORM Dual detail

Neotálejte a prozkoumejte další výrobky této značky. Najdete zde mnoho vysoce kvalitních kousků nábytku pro každý interiér. Značka DAN-FORM disponuje opravdovými skvosty, které zde na Bestnabytek.cz můžete objevit.

Zakupte si šedou sametovou jídelní židli DAN-FORM Dual a užijte si dokonalou kombinaci komfortu a elegance!

Navštivte e-shop Bestnabytek.cz a prohlédněte si jídelní židli DAN-FORM Dual