Na letošní výlet jsme se vydali autobusem a vlakem. Naším cílem byl hrad a zámek v Bečově. Na prohlídku jsme si mohli půjčit kostýmy. A tak nás na fotografiích můžete vidět jako rytíře a krásné princezny. Viděli jsme celý zámek a samozřejmě i relikviář sv. Maura. Který jsme si prohlédli v několika podobách. Měli jsme možnost podívat se na model, komiksové zpracování. Nejvíce se nám však líbil ten pravý originál.

Po vrácení kostýmů nás čekala zasloužená svačina, kterou nám maminky zabalily s sebou. Řádně posilněni jsme prošli stezku kolem hradu a na konci jsme se dali na osvěžení zmrzlinu. Pokračování programu nás rozdělilo na dvě skupiny. Podle zájmu jsme si mohli vybrat jedno z muzeí, které jsme chtěli navštívit. Jedno bylo muzeum motocyklů a druhé muzeum hraček.

Jak to, tak bývá na každém výletě, těšíme se na nákupy dárečků pro naše blízké a suvenýrů pro nás.

Poslední naší zastávkou byla Bečovská botanická zahrada. Kterou jsme si prohlédli, pohráli si na hřišti. Protože bylo úmorné horko velmi jsme si užili cachtání v rybníků. Škoda, že jen po kolena.

Nakonec jsem si trochu zasportovali, abychom stihli autobus domů. Ale z tělocviku máme perfektně natrénováno. Takže žádný problém 😉

« 1 z 2 »

Školní výlet Bečov 2019

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close