Sprchová zástěna Walk-in 110 cm s zlatými profily v barvě SAT


Odpovědnost a luxus v jednom!

Sprchová zástěna walk-in je v dnešní době stále oblíbenějším koupelnovým prvkem. Poskytuje nejen úžasný komfort, ale také hodně prostoru. Pokud hledáte elegantní a funky design, který je krásnou kombinací pohodlí a luxusu, tak tato zástěna určitě bude tím pravým produktem pro vaši koupelnu.

Zástěna je vyrobena z kvalitního materiálu a výplň je z čirého skla bez dekoru. To znamená, že do vaší koupelny bude pronikat dostatek přirozeného světla. Při sprchování tak budete cítit příjemnou světelnou atmosféru a prožijete pocit svobody a volnosti, a to vše díky tomuto jedinečnému produktu.

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nemusíte se tedy trápit s ošklivými stopy z vodního kamene, které mohou lepit na váš sprchový panel. S lehkostí tedy udržíte svou koupelnu v perfektní čistotě a hygieně.

Nelze otevřít – pevný systém je další výhodou tohoto produktu. Některé sprchové zástěny mohou být často potíží, pokud z nich nevyjdete rychle z důvodu zamezení úniku tepla z koupelny. Tento výrobek však tento problém řeší potichu a bez problémů.

Určení – levá i pravá orientace. To znamená, že můžete zvolit, která strana bude více vhodná do vaší koupelny – na levou nebo na pravou stranu.

Proto, pokud hledáte něco, co splní vaše očekávání a nároky na koupelnový prvek, který bude důstojně doplňovat váš interiér a zároveň poskytne jedinečný vzhled a komfort, určitě byste měli zvolit tuto skvělou sprchovou zástěnu Walk-in od společnosti Skvělý nábytek.

Pro více informací o produktu klikněte na tento odkaz na stránky Skvělý nábytek: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/sprchova-zastena-walk-in-110-cm-sat-v-barve-profilu-zlata-satbwi110zavz.