Styl a elegance do vaší pracovny s ratanovým konferenčním stolekem Kave Home Kohana Ø 66 cm

Béžový konferenční stolek Kave Home Kohana je ručně vyroben z přírodního materiálu 100% ratanu, což zaručuje jedinečnost každého kousku. Konferenční stolek Kohana oživí každý nadčasový interiér i exteriér.

Unikátnost přírodního materiálu

Ratan jako přírodní materiál má své specifické vlastnosti, které ho činí unikátním. Jeho pevnost, pružnost a především přírodní vzhled ho řadí mezi velmi oblíbené materiály. Každý ratanový nábytek tedy nabízí unikátní design.

Stylový ratanový konferenční stolek Kave Home Kohana

Vhodný do krytého exteriéru

Přestože je ratanový konferenční stolek velmi odolný, doporučuje se používat ho pouze v krytém exteriéru. To zaručí, že materiál neztratí svou pevnost a čerstvost. Dále je vhodné prach odstraňovat pravidelně prachovkou.

Stolek Kohana bude skvěle vypadat ve vašem obývacím pokoji, zimní zahradě nebo zastřešené terase vedle dalšího designového ratanového nábytku.

Detail ratanového Konferenčního stolku Kave Home Kohana

Tento jedinečný ratanový konferenční stolek můžete zakoupit na kupsinabytek.cz a to za velmi příznivou cenu.