Stylizovaný úložný prostor s vítrínou VIGO VG2D černého lesku od MEBLINE


Potřebujete elegantní a kompaktní úložné řešení do vašeho interiéru? Pak je pro vás ideální stylizovaný úložný prostor s vítrínou VIGO VG2D od MEBLINE! Tento moderní kousek nábytku v sobě spojuje funkčnost a eleganci.

Parametry

Tento skvělý kus nábytku je široký 40cm, vysoký 180cm a hluboký 30cm. Díky svým kompaktním rozměrům se hodí do každého interiéru.

Specifikace

  • Barva: černá s černým leskem
  • Materiál: korpus – laminovaná deska, čelo – laminovaná MDF deska s vysokým leskem
  • Vnitřní uspořádání: 4 police
  • Otevírání: otvírací systém „PUSH-CLICK“
  • Typ skříně: závěsná

Dodatečné informace

Tento kousek nábytku je vyroben z kvalitního materiálu a je dodáván se zárukou 24 měsíců. Pokud hledáte úložné řešení, které je elegantní a praktické, rozhodně si vyberte vítrínku VIGO VG2D od MEBLINE.

Pokud máte zájem o tento výrobek, objednat si ho můžete na našich webových stránkách www.nabytekhned.cz.