Stylová a praktická stojací lampa s výškou 150 cm – Opviq AYD

Stojací lampa AYD nabídne praktické doplňkové osvětlení a zároveň se stane designovým prvkem každého interiéru. Tělo lampy tvoří police z MDF materiálu, stínidlo je z PVC.

Specifikace produktu:

  • Materiál: MDF, PVC
  • Barva: bílá, hnědá
  • Typ žárovky: E27 (max. 60 W)

Rozměry produktu:

  • Výška: 150 cm
  • Průměr stínidla: 38 cm
  • Výška stínidla: 21 cm
  • Délka kabelu: 150 cm

Najdete ji na webu obchodu Naradi.cz.

Stojací lampa

Tento kus doplnku do vašeho interiéru může sloužit jako stojací lampa vedle křesla nebo pohovky, nebo jako dekorativní prvek v rohu místnosti. Díky své výšce 150 cm osvětlí velkou část místnosti a zároveň umožní vám číst knihu a relaxovat v klidu.

Tento produkt používá žárovky typu E27 s maximální výkonovou spotřebou 60 W. Můžete si tedy vybrat z mnoha různých typů žárovek, aby jste našli nejvhodnější pro vaše potřeby. Stínidlo lampy je vyrobeno z PVC materiálu a tvarované křivkami, které umožňují rovnoměrné rozptylování světla.

Stojací lampa AYD je k dispozici v bílé nebo hnědé barvě a výška stínidla je 21 cm s průměrem 38 cm. Kabel je dlouhý 150 cm a umožňuje vám ji umístit přímo na místo, kde ji potřebujete.

Stojací lampa

S touto stylovou a praktickou stojací lampou si můžete být jisti, že vaše místnost bude skvěle osvětlena a bude to skvělý designový prvek pro váš domov. Objednejte si ji dnes a užijte si její krásu a praktičnost!