Stylová pohovka Loop I s odkládacím stolkem – ideální volba pro váš domov

Originální kus nábytku s praktickým doplňkem

Rohová pohovka Loop je originálním kouskem nábytku, který vašemu interiéru dodá osobitý nádech. Navíc je též praktickým kusem, díky odkládacímu stolku, který můžete využít kdykoli během dne. Co jej dělá tak unikátním, je jeho designové řešení, kde se estetika a funkčnost snoubí do dokonalosti.

Pohovka je celočalouněná, což znamená, že se hodí pro umístění jakýmkoli směrem v prostoru. Své tajemství skrývá v pohodlí, které vám poskytne. To je díky výplni sedadla z 24 DNS pěny, která se postará o dokonalé uvolnění svalů vašich nohou, zad a krku.

Můžete si tak u ní kdykoli relaxovat, sledovat oblíbený film, posedávat s rodinou a přáteli, třeba si při tom dát hrnek horkého čaje.

Kromě svého luxusního vzhledu nás nadchne i kvalita použitých materiálů. Potah pohovky je z 100% polyesteru, jeho rám je vyroben z kvalitního bukového dřeva a dřevotřísky, čímž se zlepší trvanlivost a spolehlivost.

O středu pozornosti stojí samotný odkládací stůl, který je nejen umístěn v ideální poloze, ale navíc umožňuje další úložný prostor pro drobnosti. Součástí balení jsou i 5 kvalitních polštářů, které dodají vašemu interiéru potřebnou jiskru a barevnost.

Odkaz na pohodlnou rohovou pohovku Loop I s odkládacím stolem najdete zde: Hanah Home Rohová pohovka Loop I s odkládacím stolkem béžová

Pevné ořechové nohy dávají pohovce stabilitu a vyvážený pohled do celkového designu interiéru. Sofistikovanost a praktičnost jsou dvě vlastnosti, které se zcela promítají do této stylové pohovky Loop s odkládacím stolkem.

Neváhejte tedy a pořiďte si kousek na který nezapomenete.

Stylová pohovka Loop I s odkládacím stolkem

Vytvořte si tak domov, na který nezapomenete a který bude dokonale vyčerpávat sny o beztížné relaxaci a pohodovém sezení u kávy nebo výborného jídla. Stačí si koupit stylovou pohovku Loop I s odkládacím stolkem a cítit se dobře každý den.