Stylová stolní lampa Antic Line Grillagée Lumieres pro útulnou atmosféru


Značka Antic Line

Antic Line je značka, která svými produkty navozuje nádech dávných časů. Její bytové doplňky vypadají, jako by se k vám domů přesunuly z dobové fotografie, pořízené před sto lety. A právě takový je i nový hit ve světě bytových doplňků, stolní lampa Antic Line Grillagée Lumieres. Pokud do svého interiéru toužíte vnést kousek nostalgie, tato lampa je právě to pravé.

Design stolní lampy

Stolní lampa Antic Line Grillagée Lumieres je vyrobena z kovu ve stříbrné barvě. Design lampy je velmi originální a výjimečný. Díky svému designu vypadá lampa, jako by právě prolezla skrz okno starého domu. Lampu tedy můžete umístit kamkoliv v interiéru a bude vypadat, jako by tam byla již od nepaměti. Navíc, díky svému originálnímu designu, lampa poskytuje krásnou útulnou atmosféru.

Vlastnosti stolní lampy

Stolní lampa Antic Line Grillagée Lumieres má výšku 57 centimetrů a průměr 23 centimetrů. Lampa má základnu, která jí zajišťuje stabilitu. Tuto krásnou stolní lampu můžete využít jako dekoraci na stůl v obývacím pokoji nebo na noční stolek v ložnici. Díky svému úžasnému vzhledu se stane ozdobou každého interiéru.

Koupě lampy

Pokud se rozhodnete pro koupi stolní lampy Antic Line Grillagée Lumieres, můžete ji zakoupit na stránkách Crosta.cz. Crosta.cz je specializovaný obchod na bytové doplňky a má široký výběr produktů od značky Antic Line. Cena této stolní lampy je 5490 Kč. Jedná se o vynikající cenu za krásnou dekorační lampu, která vám poskytne útulnou atmosféru.

Na této stránce si můžete prohlédnout produkt v detailu a rovnou jej zakoupit. Pokud chcete mít doma krásný a originální bytový doplněk, stolní lampa Antic Line Grillagée Lumieres je pro vás tou pravou volbou.

Vložený odkaz: https://www.crosta.cz/produkt/stolni-lampa-antic-line-grillagee-lumieres