Stylový věšák na ručníky MEXEN Stick – elegancí do vaší koupelny

Chcete do své koupelny vnést trochu moderního stylu? Pak je věšák na ručníky MEXEN Stick z produktové série MEXEN Remo tím pravým kouskem pro vás. Jeho elegantní a minimalistický design nadchne všechny milovníky moderního vybavení.

Specifikace produktu

Sérii MEXEN Remo tvoří výrobky z odolného kovu s povrchovou úpravou v atraktivní černé barvě. Věšák na ručníky MEXEN Stick není výjimkou – jeho černá barva dodá vaší koupelně na elegance. Rozměry věšáku jsou šířka 645 mm a výška 52 mm. Vzdálenost od stěny činí 73 mm.

Kromě svého designového vzhledu má MEXEN Stick také velmi praktickou funkci – můžete na něj zavěsit celou řadu ručníků, ať už jsou to menší ručníky na obličej nebo větší koupelnové ručníky. S věšákem MEXEN Stick už nebudete muset řešit, kde v koupelně skladovat naši ručníky, na kterých si denně utíráme ruce nebo obličej.

Produktová série MEXEN Remo není zaměřená pouze na věšáky na ručníky, ale na celkové vybavení koupelny. Pokud vám tedy věšák MEXEN Stick padne do oka, rozhodně se podívejte i na další výrobky z této série. Všechny výrobky jsou navržené s ohledem na moderní styl a kvalitu provedení.

Zveme vás tedy na stránky Codina.cz, kde si můžete prohlédnout nejen věšák na ručníky MEXEN Stick, ale také další zajímavé produkty z řady MEXEN Remo. Pokud chcete přidat do své koupelny trochu moderního víru, určitě se podívejte na tuto produktovou řadu.

Přejeme vám příjemné nakupování na Codina.cz.

Věšák na ručníky MEXEN Stick