Každý den v mateřské škole mají děti mnoho práce. Někdy si povídáme, poznáváme nové věci, zpíváme nebo malujeme. Zrovna včera jsme modelovali ptačí hnízda s vajíčky a ptáčky. Práci s modelínou jsme si moc užili.

Také velkou část dopoledne trávíme venku na naší zahradě. Děti dostaly nová kola, která jsou v provozu denně . Jezdí holky i kluci, ti menší využívají motorek. Hrajeme i různé hry s míčem. Nebo stavíme hrady z písku.

Jsme rádi, že svítí sluníčko a my si tak můžeme všechny venkovní aktivity náležitě užít.

Týden v mateřince