Každý den v mateřské škole mají děti mnoho práce. Někdy si povídáme, poznáváme nové věci, zpíváme nebo malujeme. Zrovna včera jsme modelovali ptačí hnízda s vajíčky a ptáčky. Práci s modelínou jsme si moc užili.

Také velkou část dopoledne trávíme venku na naší zahradě. Děti dostaly nová kola, která jsou v provozu denně . Jezdí holky i kluci, ti menší využívají motorek. Hrajeme i různé hry s míčem. Nebo stavíme hrady z písku.

Jsme rádi, že svítí sluníčko a my si tak můžeme všechny venkovní aktivity náležitě užít.

Týden v mateřince

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close