Poslední vyučovací den paní ředitelka se staršími žáky připravovala japonský pokrm sushi. Nejdříve se žáci podívali na instruktážní videa a seznámili se s různými typy tohoto pokrmu. Poté přešli do cvičné kuchyňky školy, kde poznali chutě a vůně jednotlivých ingrediencí. Vše pro ně bylo nové a neobvyklé. Každý žák si vytvořil svou originální rolku maki suschi. Pak se seznámili s nádobím, prostíráním a hůlkami a své sushi posvačili.

V japonštině zapsáno sushi – 寿司


Učíme se poznávat nové chutě.

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close