Velkolepá knihovna PEORIA: Bílý skvost architektury a vzdělání


Bílá krása

V bílé barvě vyrobená knihovna PEORIA je praktická soustava šesti regálů, mezi nimiž je umístěna skříňka. Tento architektonický skvost se nachází v centru města a těší se velké oblibě u návštěvníků.

Vzdělání pro všechny

Knihovna PEORIA není pouze krásnou stavbou, ale také místem, kde si každý může rozšířit své vzdělání. V knihovně je k dispozici široká nabídka knih a časopisů z nejrůznějších oborů. Dále si zde čtenáři mohou půjčit audio knihy, filmy a hudební nahrávky.

Knihovna pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je v knihovně připraven speciální koutek s dětskou literaturou a stolními hrami. Také se zde konají různé dětské akce a besídky s knihami.

Knihovna PEORIA

Zdroj kultury

Knihovna PEORIA není jen místem pro rozvoj znalostí, ale také zdrojem kultury. V rámci knihovny se konají různé kulturní akce, přednášky, výstavy a koncerty. Díky tomu se stala kulturním centrem města.

Pokud i vy chcete navštívit knihovnu PEORIA, najdete ji na adrese https://www.nabytekted.cz/produkt/knihovna-peoria-bila.