Ani letos jsme si nemohli nechat ujít závěrečný výlet. Paní učitelky připravily výpravu na zříceninu hradu Gutštejn s opékáním buřtů.

Ráno před školou jsme se sešli v hojném počtu. Děkujeme maminkám, které nás na výpravě podpořily 😉

Po přesunu k Hadovce jsme se vydali po červené turistické značce. Cesta vedla lesem v příjemném chládku. Během půl hodinky jsme byli na místě, pod zříceninou hradu Gutštejn. Lávka přes potok byla jednou z nejdobrodružnějších částí cesty. Po cestě jsme se rychle občerstvili a vyrazili na hrad. Gutštejn jsme si celý prohlédli, odvážlivci se pustili i do útrob hradu. Prolezli krátkým tunelem, který vede pod hradem.

Po prohlídce nám vyhládlo, tak jsme si na ohni upekli buřty, chleba a samozřejmě marshmallow. Cesta zpět nám dlouho netrvala a před polednem jsme už byli škole.

Výlet byl skvělý a moc jsme si ho všichni užili.


Výlet na Gutštejn

Souhlasím s používáním cookie. Klikněte pro více informací ZDE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close